Vítejte na mém blogu!
Rád/a diskutuješ? V rubrice diskuse máš prostor :)

Duben 2010

Řvoucí sluchátka

28. dubna 2010 v 19:31 | krb |  Diskuse
Poslední dobou, když jezdím vlakem, nebo kdekoliv, v čekárně, jsou často mladí lidi, kteří si pouštějí do sluchátek nesmyslně donekonečna se opakující rytmy, hrané na bubny.
Tito lidé, bohužel, vůbec neberou ohledy na okolí. Nechápu sice, jak oni to můžou vydržet, ještě když to mají na uších, ale já to nevydržím ani když jsem 10 metrů od nich.
Svět je dnes prostě takový. Mě osobně teda tito lidé s tímhle zvykem štvou. Teď už máte ale slovo vy. Jako vždy - diskutujte!!!

:)

Je toho moc... Aneb vymlouvám se :)

26. dubna 2010 v 17:57 | krb
To víte, nějak to nestíhám, takže jsem teď dlouho nic nepsal, ale už vymýšlím nové téma...
No možná by se chvíle času taky našla, možná se vymlouvám, ale přiznám se, že chvíli mi došla inspirace. Nejspíš ale napíšu novou diskusi, protože diskuse tady mívají největší úspěch.
Takže v blízkých hodinách čekejte diskusi, zatím na neznámé téma.
Zatím se mějte :)

Trávník

16. dubna 2010 v 20:18 | krb
Zhruba před dvěma týdny nám zaseli na zahradě trávník, jelikož jsme nově přestěhovaní od podzima, tak se zasazoval až teď na jaře.
No a takový čerstvě zasetý trávník, ten vyžaduje mít stále vlhkou půdu, ikdyž úplně stále to není možné, ale po škole hezky, když se vrátím v 16:45, tak se převleču a jdu trávník pokropit. Naštěstí mám pomocnou sílu; sestru. To kropení - celé zahrady 1000 metrů čtverečních - zabere zhruba tu půlhodinu. Pak si jdu chystat do školy, učení a úkoly, a v 19:30 se jde kropit znovu.
Ještě mě to kropení docela baví. Ale už to není jako dřív.
Proč píšu tento článek? Chtěl bych vás upozornit, že pokud máte jako my nově zasetý trávník, a musíte kropit, těšíte se, že je to sranda, tak když už tak desetkrát pokropíte, pochopíte, že je to šílená nuda. Stejně jako se sekáním trávníku... To je taková nuda, když už to děláte po dvacáté jako robot...

Zase nemocný...

12. dubna 2010 v 13:24 | krb
To je furt, todleto.
Dneska jsem nešel do školy, protože včera jsem dostal nějakou teplotu ... zase.
Na můj vkus jsem nemocný trošku častěji, ale nevím, čím to je. Ne že by mi vadilo, že nejdu do školy, to zase jako ne, ale potom se musí na druhou stranu dohánět zameškané učivo, atd., atd., atd.
Ale to je život...

Tak se to nakonec povedlo...

2. dubna 2010 v 9:04 | krb
Tak se to nakonec docela povedlo, při včerejším aprílu jsem si to tady na blogu vynahradil a nachytal pár lidí, protože jsem napsal klamnou zprávu, že se má tento blog rušit 5. dubna, což je samozřejmě blbost.
TENTO BLOG SE NERUŠÍ, APRÍL!!! :)
S některými to ani nehlo, někteří se vylekali... každopádně jsem rád, že si pár lidí můj blog oblíbilo.
Děkuji vám!

Apríl

1. dubna 2010 v 14:03 | krb |  Různé
Tak vážení, dneska je apríl.
Bohužel, chtěl jsem si dělat legraci z  ostatních členů rodiny, jenže jsem úplně zapomněl, že je dneska právě apríl - 1. dubna.
Ale Vám ostatním přeju, ať se Vám trošku podaří někoho postrašit, a jestli jste na to zapomněli jako já, tak teď už to víte :)
A na závěr ještě jedna zpráva...
Z důvodu malé návštěvnosti se tento blog 5. dubna bude rušit...